УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відповідно до наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 186 про ліквідацію Державної екологічної інспекції у Київській області та наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 187 про питання діяльності Державної екологічної інспекції Столичного округу Державна екологічна інспекція у Київській області знаходиться у стадії ліквідації. Відповідно, питання щодо додержання вимог природоохоронного законодавства на території Київської області просимо направляти до Державної екологічної інспекції Столичного округу, за адресою: вул. Генерала Алмазова, буд.18/7, 9 поверх, м. Київ, 01133, електронна адреса: stolica@dei.gov.ua.

На території Таращанського агролісництва ДП «СЛП «Київоблагроліс» виявлено незаконну рубку 1285 дерев

14.09.2017 547

На виконання ухвали Таращанського районного суду Київської області в період з 28.08.2017 по 05.09.2017 року старшим державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Київської області відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу Державної екологічної інспекції у Київській області спільно з старшим слідчим СВ Таращанського відділу поліції та лісничим Таращанського агролісництва ДП «СЛП «Київоблагроліс» виявлено на території Таращанського агролісництва ДП «СЛП «Київоблагроліс» незаконну рубку сироростучих дерев породи дуб, сосна, клен, береза, ясен, акація, граб, липа, берест, черешня, груша, вільха в кількості 1285 пнів. Складено польову перелікову відомість та протокол огляду місця події.

Загальна сума розміру шкоди нанесеної державі внаслідок незаконної рубки склала 6 млн. 406 тис. гривень. Винні особи встановлені, частина техніки вилучена на штрафмайданчик, на іншу частину накладено арешт. Посадові особи, що вчинили даний злочин перебувають у розшуку.

 

 

 

 

 

        

Корисні ресурси