УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відповідно до наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 186 про ліквідацію Державної екологічної інспекції у Київській області та наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 187 про питання діяльності Державної екологічної інспекції Столичного округу Державна екологічна інспекція у Київській області знаходиться у стадії ліквідації. Відповідно, питання щодо додержання вимог природоохоронного законодавства на території Київської області просимо направляти до Державної екологічної інспекції Столичного округу, за адресою: вул. Генерала Алмазова, буд.18/7, 9 поверх, м. Київ, 01133, електронна адреса: stolica@dei.gov.ua.

Результати співпраці з громадською спілкою «Риболови Тетіївщини»

06.10.2017 452

05 жовтня 2017р. при проведені природоохоронних заходів з метою виявлення та попередження порушень «Правил любительського і спортивного рибальства» державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Київської області відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу Державної екологічної інспекції у Київській області спільно із активістами громадської спілки «Риболови Тетіївщини» виявлено та задокументовано порушення правил рибальства, а саме: п. 3.15 - громадянин В. на Плоханівському водосховищі річки Роська в межах м. Тетіїв здійснював вилов риби однією сіткою із жилки довжиною 50 м, висота 1,5 м з вічком сіткового полотна 40 мм.

Відносно порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Також при проведенні рейду на даному водосховищі виявлено та вилучено заборонене знаряддя лову сітку довжиною 90 метрів, риби при цьому не виявлено.

 

 

  
     

Корисні ресурси