УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відповідно до наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 186 про ліквідацію Державної екологічної інспекції у Київській області та наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 187 про питання діяльності Державної екологічної інспекції Столичного округу Державна екологічна інспекція у Київській області знаходиться у стадії ліквідації. Відповідно, питання щодо додержання вимог природоохоронного законодавства на території Київської області просимо направляти до Державної екологічної інспекції Столичного округу, за адресою: вул. Генерала Алмазова, буд.18/7, 9 поверх, м. Київ, 01133, електронна адреса: stolica@dei.gov.ua.

Кадрова політика

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018р. №102 «Питання реалізації Концепції реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища», якою передбачено утворення міжрегіональних територіальних органів та ліквідація територіальних органів Держекоінспекції, Державна екологічна інспекція України підготувала доручення від 05 березня 2018 року №41 «Про деякі питання щодо реалізації реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища».

Відповідно до доручення Державної екологічної інспекції України від 05 березня 2018 року №41 Державною екологічною інспекцією у Київській області припинено прийом громадян в порядку переведення на вакантні посади та зупинено оголошення конкурсів на вакантні посади державної служби.

Корисні ресурси