Контакти

      Державна екологічна інспекція у Київській області

 

 Адреса: вул.Васильківська,3 м. Київ, Україна 03040

 Телефон: тимчасово відключено

 Факс: тимчасово відключено

 E-mail: kyivreg@dei.gov.ua

 

Дні та години роботи:

Понеділок – Четвер: з 9:00 до 18:00
П’ятниця: з 9:00 до 16:45

Обідня перерва:
з 13:00 до 13:45 

УВАГА!

Державна екологічна інспекція у Київській області інформує, що з 28 лютого 2018р. в приміщені інспекції по вулиці Васильківська, 3 у м. Київ відсутнє електропостачання та телефонний зв'язок.

Громадяни та суб’єкти господарювання за допомогою офіційного сайту Державної екологічної інспекції у Київській області www.deiko.gov.ua  можуть скористатися зворотнім зв’язком та надіслати на нашу адресу пропозицію (зауваження), заяву (клопотання), скаргу, лист чи запит на інформацію.

 

Згідно статті 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Згідно статті 8 письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Форма зворотнього зв'язку

Корисні ресурси