УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відповідно до наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 186 про ліквідацію Державної екологічної інспекції у Київській області та наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 187 про питання діяльності Державної екологічної інспекції Столичного округу Державна екологічна інспекція у Київській області знаходиться у стадії ліквідації. Відповідно, питання щодо додержання вимог природоохоронного законодавства на території Київської області просимо направляти до Державної екологічної інспекції Столичного округу, за адресою: вул. Генерала Алмазова, буд.18/7, 9 поверх, м. Київ, 01133, електронна адреса: stolica@dei.gov.ua.

На водоймі загального користування, що у с. Теліжинці Тетіївського району зафіксовано грубе порушення правил рибальства

11.07.2018 587

11липня 2018 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу Державної екологічної інспекції у Київській області на водоймі загального користування, що у с. Теліжинці Тетіївського району зафіксовано грубе порушення правил рибальства. Громадянин за допомогою сітки займалися риболовлею з дерев’яного човна, при цьому порушник виловив рибу у кількості: сазан – 24 шт., карась – 1 шт., судак – 1 шт., окунь - 1 шт. Загальна вага риби становить 9,700 кг.

Збитки, які порушник наніс внаслідок незаконного вилову риби, становлять 7888 грн. На громадянина складено адміністративний протокол за ч. 4 ст.85 КУпАП. Матеріали справи буде направлено до Тетіївського районного суду для притягнення порушника до відповідальності в порядку чинного законодавства та стягнення збитків. Заборонене знаряддя лову та водні біоресурси вилучено. Човен залишено на відповідальне зберігання до рішення суду.

 

 

 

Корисні ресурси