УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відповідно до наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 186 про ліквідацію Державної екологічної інспекції у Київській області та наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 187 про питання діяльності Державної екологічної інспекції Столичного округу Державна екологічна інспекція у Київській області знаходиться у стадії ліквідації. Відповідно, питання щодо додержання вимог природоохоронного законодавства на території Київської області просимо направляти до Державної екологічної інспекції Столичного округу, за адресою: вул. Генерала Алмазова, буд.18/7, 9 поверх, м. Київ, 01133, електронна адреса: stolica@dei.gov.ua.

Незаконне зрізання 63 сироростучих дерев

22.02.2018 244

Державною екологічною інспекцією у Київській області розглянуто лист Переяслав-Хмельницького відділу Бориспільської місцевої прокуратури щодо досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінального правопорушення (злочину) передбаченого ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України.

З виїздом на місце скоєння злочину, а саме: автодорога із с. Чирське до с. Велика Каратуль Переяслав-Хмельницького району Київської області, спеціалістами інспекції виявлено пні 63 сироростучих дерев. За фактом незаконного зрізання дерев було проведено розрахунок розміру шкоди, заподіяної лісу, який склав 532 тис. 357 грн. 55 коп. Розраховані збитки  передано до Бориспільської місцевої прокуратури.


 

Корисні ресурси