УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відповідно до наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 186 про ліквідацію Державної екологічної інспекції у Київській області та наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 187 про питання діяльності Державної екологічної інспекції Столичного округу Державна екологічна інспекція у Київській області знаходиться у стадії ліквідації. Відповідно, питання щодо додержання вимог природоохоронного законодавства на території Київської області просимо направляти до Державної екологічної інспекції Столичного округу, за адресою: вул. Генерала Алмазова, буд.18/7, 9 поверх, м. Київ, 01133, електронна адреса: stolica@dei.gov.ua.

Оголошено конкурс на вакантну посаду сектору бухгалтерського обліку та фінансів

26.02.2018 246

26 лютого 2018р. в Державній екологічній інспекції у Київській області оголошено конкурс заміщення вакантної посади державної служби категорії “В” на посаду головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та фінансів.

Для участі у конкурсі подається:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій кандидат повідомляє, що до нього не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно нього відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнена особова картка встановленого зразка;

6) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

7) посвідчення атестації щодо володіння державною мовою

Документи приймаються за адресою: 03040, м. Київ, вул. Васильківська, 3

Умови та строки проведення конкурсу знаходяться на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби http://nads.gov.ua/ у розділі "Вакансії державної служби".

За довідками та додатковою інформацією звертайтесь на електронну адресу: kadru_deiko@ukr.net

Корисні ресурси