УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відповідно до наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 186 про ліквідацію Державної екологічної інспекції у Київській області та наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 187 про питання діяльності Державної екологічної інспекції Столичного округу Державна екологічна інспекція у Київській області знаходиться у стадії ліквідації. Відповідно, питання щодо додержання вимог природоохоронного законодавства на території Київської області просимо направляти до Державної екологічної інспекції Столичного округу, за адресою: вул. Генерала Алмазова, буд.18/7, 9 поверх, м. Київ, 01133, електронна адреса: stolica@dei.gov.ua.

Органи запобігання та виявлення корупції

Спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції є органи прокуратури, Національної поліції, Національне антикорупційне бюро України, Національне агентство з питань запобігання корупції.

Генеральна прокуратура України http://www.gp.gov.ua/ 

Прокуратура Київської області http://kobl.gp.gov.ua/ua/index.html 

Національна поліція України http://www.npu.gov.ua/uk/ 

Національна поліція Київської області https://kv.npu.gov.ua/uk/ 

Національне антикорупційне бюро України https://nabu.gov.ua/ 

Національне агентство з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua/ 

Здійснення заходів щодо забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України з питань запобігання та виявлення корупції в діяльності Державної екологічної інспекції у Київській області здійснює головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Державної екологічної інспекції у Київській області – Руссу Юрій Карибулович (тел. 067-714-31-31, 0677143131@ukr.net).

Корисні ресурси