Порушення Правил любительського і спортивного рибальства

10.02.2018 221

09 лютого 2018 року при проведені природоохоронних заходів з метою виявлення та попередження порушень «Правил любительського і спортивного рибальства» державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Київської області відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу Державної екологічної інспекції у Київській області виявлено порушення правил рибальства, а саме: п. 4.2.  - четверо мешканців м. Біла Церква здійснювали вилов риби на річці Рось в районі с. Погреби Тетіївського району на зимові жерлиці із загальною кількістю гачків, що перевищує більше п’яти на одного рибалку. Порушників притягнено до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Державна екологічна інспекція у Київській області вкотре нагадує, що відповідно до п. 4.2. Правил любительського і спортивного рибальства любительський лов риби в зимовий період (від льодоставу до скресання криги) дозволяється зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків: на водоймах загального користування, а також тих, що закріплені за громадськими об'єднаннями - не більше п'яти на рибалку; на водоймах, де впроваджене платне рибальство - не більше десяти на рибалку.

Шановні рибалки, звертаємося до вас із проханням свідомо ставитися до діючих вимог чинного законодавства щодо збереження рибних ресурсів.

 

Корисні ресурси