УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відповідно до наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 186 про ліквідацію Державної екологічної інспекції у Київській області та наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 187 про питання діяльності Державної екологічної інспекції Столичного округу Державна екологічна інспекція у Київській області знаходиться у стадії ліквідації. Відповідно, питання щодо додержання вимог природоохоронного законодавства на території Київської області просимо направляти до Державної екологічної інспекції Столичного округу, за адресою: вул. Генерала Алмазова, буд.18/7, 9 поверх, м. Київ, 01133, електронна адреса: stolica@dei.gov.ua.

Порушення правил рибальства - матеріали справи направлено до суду

02.07.2018 602

26 червня 2018 року при проведені природоохоронних заходів інспекторами відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу Державної екологічної інспекції у Київській області виявлено порушення правил рибальства, а саме: п. 4.1.1.

Двоє мешканців м. Тетіїв здійснювали вилов риби на ставку біля м. Тетіїв донними вудками із загальною кількістю гачків, що перевищує дозволену кількість відповідно на 2 та 5 штук на рибалку. На порушників складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

29 червня 2018 року до Державної екологічної інспекції у Київській області від мешканців села Галайки надійшло повідомлення про виявлення факту порушення правил рибальства. Співробітниками відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу спільно із працівниками Тетіївського відділення поліції проведено виїзд на Галайківське водосховище. Виявлено громадянина, що здійснював вилов водних безхребетних (раків) методом ручного збирання шляхом занурення та виловив 189 раків загальною вагою 8 кг 335 грам, чим перевищив на 159 шт. дозволену добову норму вилову раків.

Розміри добутих раків складали від 5 до 14 см. Відповідно до правил, допустимий для вилову розмір рака повинен бути щонайменше 10 см, тобто тільки деякі з них досягли свого мінімального промислового розміру. Збитки завдані рибному господарству склали 4054,50 грн.

Своїми протиправними діями чоловік порушив ст.63 Закону України «Про тваринний світ», п.п. 4.6, 4.11 «Правил любительського і спортивного рибальства». На громадянина складено адміністративний протокол за ч. 4 ст.85 КУпАП. Матеріали справи направлено до Тетіївського районного суду для притягнення порушника до відповідальності в порядку чинного законодавства та стягнення збитків. Водні біоресурси вилучено до рішення суду.

Тож, збираючись на рибалку, не забувайте хоча б інколи перечитувати правила рибальства, дотримуйтесь їх, і природа віддячить вам за це!

 

 

Корисні ресурси