УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відповідно до наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 186 про ліквідацію Державної екологічної інспекції у Київській області та наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 187 про питання діяльності Державної екологічної інспекції Столичного округу Державна екологічна інспекція у Київській області знаходиться у стадії ліквідації. Відповідно, питання щодо додержання вимог природоохоронного законодавства на території Київської області просимо направляти до Державної екологічної інспекції Столичного округу, за адресою: вул. Генерала Алмазова, буд.18/7, 9 поверх, м. Київ, 01133, електронна адреса: stolica@dei.gov.ua.

Природоохоронні заходи на Косівському водосховищі

27.02.2018 276

27 лютого 2018 року при проведені природоохоронних заходів державного нагляду (контролю) щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони, використання і відтворення об’єктів тваринного світу державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Київської області відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу Державної екологічної інспекції у Київській області спільно із працівниками ТОВ «Спеціальне товарне рибне господарство «Косівське» на Косівському водосховищі в районі с. Погреби Тетіївського району виявлено двох мешканців м. Біла Церква, які здійснювали вилов риби на зимові жерлиці із загальною кількістю гачків, що перевищує більше п’яти на одного рибалку. Порушників притягнено до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Також при проведенні рейду на Косівському водосховищі в районі села Погреби під кригою у лунках виявлено безгосподарські заборонені знаряддя лову – дві сітки кустарного виробництва із жилки зв’язані між собою, одна довжиною 15 м, висотою 1,5 м з вічком 70х70 мм, а друга довжиною 10 м, висотою 1,5 м з вічком 50х50 мм у яких знаходилось два рака. Власника сіток не встановлено, тож їх було вилучено, про що складено відповідний акт. Раки повернуто у водойму.

 

 

Корисні ресурси