Результари роботи

Результати здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища Держекоінспекції у Київській області за січень-червень 2017р.

Структурними підрозділами Держекоінспекції у Київській області за січень – червень 2017 року здійснено 511 ресурсних перевірок державного нагляду (контролю) додержання вимог природоохоронного законодавства з них планово 282, позапланово 229 перевірок.

За результатами виявлених порушень складено 388 протоколи про адміністративні правопорушення, з яких 22 передано для розгляду у судові органи.

До адміністративної відповідальності притягнуто 365 особи (у тому числі у вигляді попередження 7) на загальну суму 51,596 тис. грн., до державного бюджету України сплачено 43,960 тис. грн.

Загальна сума розрахованих збитків нанесених навколишньому природному середовищу в результаті порушення вимог природоохоронного законодавства становить 6454,850 тис. грн., у тому числі нанесених невстановленими особами на загальну суму 166,329 тис. грн.

З метою відшкодування збитків заподіяних державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства відповідачам пред’явлено 91 претензій та збитків на загальну суму 4944,406 тис. грн., сума сплачених коштів за заподіяну шкоду складає 159,231 тис. грн.

На розгляд та вжиття відповідних заходів до правоохоронних органів по факту правопорушення передано 10 матеріалів, з яких 1 до органів прокуратури та 9 до органів МВС, СБУ, відкрито 7 кримінальних проваджень.

З метою припинення негативного впливу на навколишнє природне середовище при здійсненні виробничої діяльності суб’єктів господарювання до Київського окружного адміністративного суду передано 1 позов для прийняття рішення про тимчасову заборону (зупинення) діяльності ТОВ «КСЛ» до усунення порушень.

 

Результати здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища Держекоінспекції у Київській області за січень-березень 2017р.

Структурними підрозділами Держекоінспекції у Київській області за січень – березень 2017 року здійснено 98 ресурсних перевірок державного нагляду (контролю) додержання вимог природоохоронного законодавства з них планово 72, позапланово 26 перевірок.

За результатами виявлених порушень складено 96 протоколи про адміністративні правопорушення, з яких 14 передано для розгляду у судові органи.

До адміністративної відповідальності притягнуто 82 особи на загальну суму 8,840 тис. грн., до державного бюджету України сплачено 9,537 тис. грн. (з урахуванням заборгованості за попередні роки, погашеної у звітному році).

Загальна сума розрахованих збитків нанесених навколишньому природному середовищу в результаті порушення вимог природоохоронного законодавства становить 3126,406 тис. грн., у тому числі нанесених невстановленими особами на загальну суму 76,179 тис. грн.

З метою відшкодування збитків заподіяних державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства відповідачам пред’явлено 61 претензій, позовів та збитків на загальну суму 2994,546 тис. грн., сума сплачених коштів за заподіяну шкоду складає 89,010 тис. грн.

Корисні ресурси