Спільні рейди з громадською спілкою «Рибалки Тетіївщини»

13.09.2017 223

13 вересня 2017 року під час проведення рейду за дотриманням вимог природоохоронного законодавства в частині використання водних біоресурсів у місцях їх реалізації в м. Тетіїв інспектором Державної екологічної інспекції у Київській області спільно з громадською спілкою «Рибалки Тетіївщини» зафіксовано факт порушення порядку придбання та збуту об’єктів тваринного світу, а саме: громадянка здійснювала реалізацію свіжовиловленої риби (карась) загальною вагою 8,870 кг без наявності документа, який підтверджує законність її придбання та сертифіката якості.

За фактом незаконної торгівлі рибою складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП, який буде спрямовано до Тетіївського районного суду для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Правилами любительського і спортивного рибальства забороняється продаж риби, ікри і водних безхребетних та продуктів їх переробки без наявності документа, який підтверджує законність їх придбання та сертифіката якості.

Зазначимо, що порушення порядку придбання, збуту риби тягне за собою накладення штрафу від 510 грн. до 1700 грн. з можливою конфіскацією товару.

 

 

 

 

        

Корисні ресурси