Спільні заходи з працівниками Володарського ВП Сквирського ВП ГУНП в Київській області

11.01.2018 224

03.01.2018 року до чергової частини Володарського ВП Сквирського ВП ГУНП в Київській області надійшло повідомлення про те, що в с. Пархомівка невідомі особи зрізали дерева породи вільха в кількості 10 шт. та дерева породи клен в кількості 5 шт. Дані дерева зростали в прибережно захисній смузі каналу, що з’єднує ставок № 6 та ставок № 7 на річці Тарган та виконували функцію захисту інженерних об'єктів від негативного впливу природних та антропогенних факторів.

Державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Київської області відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу Державної екологічної інспекції у Київській області спільно з працівниками Володарського ВП Сквирського ВП ГУНП в Київській області проведено виїзд на місце події, де за результатами складено протокол огляду місця події, проведено обмір пнів спиляних дерев та розрахунок завданої шкоди, яка становить 21300 грн.

По даному факту відкрито кримінальне провадження за ст. 246 Кримінального кодексу України, відомості про яке внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Нині триває досудове розслідування. Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді як штрафу, так і обмеження або позбавлення волі на термін до трьох років.

 

 

 

Корисні ресурси