УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відповідно до наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 186 про ліквідацію Державної екологічної інспекції у Київській області та наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 187 про питання діяльності Державної екологічної інспекції Столичного округу Державна екологічна інспекція у Київській області знаходиться у стадії ліквідації. Відповідно, питання щодо додержання вимог природоохоронного законодавства на території Київської області просимо направляти до Державної екологічної інспекції Столичного округу, за адресою: вул. Генерала Алмазова, буд.18/7, 9 поверх, м. Київ, 01133, електронна адреса: stolica@dei.gov.ua.

Співпраця з Сквирським ВП ГУНП в Київській області

09.02.2018 267

08 лютого 2018 року до чергової частини Сквирського ВП ГУНП в Київській області на дійшло повідомлення про те, що в с. Миньківці проведено вирубку  дерев породи вільха в кількості 8 шт. та дерева породи верба в кількості 30 шт. Дані дерева зростали в прибережно-захисній смузі струмка Атока (притока річки Роставиці).

Державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Київської області відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу Державної екологічної інспекції у Київській області спільно з працівниками Сквирського ВП ГУНП в Київській області проведено виїзд на місце події, де за результатами складено протокол огляду місця події, проведено обмір пнів спиляних дерев та проведено розрахунок завданої шкоди, яка становить 86 тис. 626 грн.

По даному факту відкрито кримінальне провадження за ст. 246 Кримінального кодексу України, відомості про яке внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань. Наразі триває досудове розслідування. 

Корисні ресурси