Відкрито кримінальне провадження по факту незаконної порубки дерев

19.01.2018 326

17 січня 2018 року під час проведення природоохоронних заходів у Київській області державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Київської області відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу Державної екологічної інспекції у Київській області спільно з працівниками ДП «Тетіївське державне агролісництво» ДП СЛП «Київоблагроліс» на території природно-заповідного фонду, а саме: в кварталі 23 виділ 12 на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Дубовий гай» виявлено місцевого мешканця, котрий без передбаченого законом дозволу незаконно здійснив порубку  двох дерев та на санчатах планував відвезти їх в своє домогосподарство для опалення будинку.

На місце події було викликано працівників Тетіївського ВП Сквирського ВП ГУНП в Київській області для встановлення особи. Чоловіка було затримано та проведено всі необхідні слідчі дії. За результатами складено протокол огляду місця події, проведено обмір пнів спиляних дерев та проведено розрахунок завданої шкоди, яка становить 4422 грн.

По даному факту відкрито кримінальне провадження за ст. 246 Кримінального кодексу України, відомості про яке внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Корисні ресурси