УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відповідно до наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 186 про ліквідацію Державної екологічної інспекції у Київській області та наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 187 про питання діяльності Державної екологічної інспекції Столичного округу Державна екологічна інспекція у Київській області знаходиться у стадії ліквідації. Відповідно, питання щодо додержання вимог природоохоронного законодавства на території Київської області просимо направляти до Державної екологічної інспекції Столичного округу, за адресою: вул. Генерала Алмазова, буд.18/7, 9 поверх, м. Київ, 01133, електронна адреса: stolica@dei.gov.ua.

Виконання завдань та функцій Держекоінспекції ускладнюється

02.03.2018 233

Державна екологічна інспекція у Київській області інформує, що з 28 лютого 2018р. в приміщені інспекції по вулиці Васильківська, 3 у м. Київ відсутнє електропостачання.

Також 02 березня 2018р. вхід в будівлю інспекції по вулиці Васильківська, 3, м. Київ був опечатаний КП КОР «Друкар», у зв’язку з чим виконання покладених на Державну екологічну інспекцію у Київській області завдань, функцій та доручень значно ускладнюється.

Громадяни та суб’єкти господарювання за допомогою офіційного сайту Держекоінспекції у Київській області www.deiko.gov.ua  можуть скористатися зворотнім зв’язком та надіслати на нашу адресу пропозицію (зауваження), заяву (клопотання), скаргу, лист чи запит на інформацію.

Корисні ресурси