УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відповідно до наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 186 про ліквідацію Державної екологічної інспекції у Київській області та наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 187 про питання діяльності Державної екологічної інспекції Столичного округу Державна екологічна інспекція у Київській області знаходиться у стадії ліквідації. Відповідно, питання щодо додержання вимог природоохоронного законодавства на території Київської області просимо направляти до Державної екологічної інспекції Столичного округу, за адресою: вул. Генерала Алмазова, буд.18/7, 9 поверх, м. Київ, 01133, електронна адреса: stolica@dei.gov.ua.

Всеукраїнська екологічна акція «Посади дерево миру»

21.04.2018 837

Представники Державної екологічної інспекції у Київській області долучилися до проведення Всеукраїнської екологічної акції «Посади  дерево миру». 21 квітня 2018 року на території Київського міського саду спільними зусиллями були висаджені катальпи, магнолії та липи – Алея миру.

У висаджені Алеї миру прийняли участь перший заступник начальника Бондарєв В.М. та начальник Державної екологічної інспекції у Київській області Криницький М.М., глава Мінприроди Семерак О.М., міністр освіти і науки Гриневич Л.М., народні депутати та представники більшості релігійних конфесій України, небайдужі кияни.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Корисні ресурси