УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відповідно до наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 186 про ліквідацію Державної екологічної інспекції у Київській області та наказу Державної екологічної інспекції України від 01 жовтня 2018 року No 187 про питання діяльності Державної екологічної інспекції Столичного округу Державна екологічна інспекція у Київській області знаходиться у стадії ліквідації. Відповідно, питання щодо додержання вимог природоохоронного законодавства на території Київської області просимо направляти до Державної екологічної інспекції Столичного округу, за адресою: вул. Генерала Алмазова, буд.18/7, 9 поверх, м. Київ, 01133, електронна адреса: stolica@dei.gov.ua.

Всеукраїнський День довкілля

20.04.2018 723

До Всеукраїнського Дня довкілля та Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру» 20 квітня 2018 року колектив Державної екологічної інспекції у Київській області спільно з лісниками та військовослужбовцями Міжнародного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України здійснили посадку 1,5 га однорічних сіянців сосни та дуба на території Кийлівського лісництва ДП «Бориспільський лісгосп».

Закликаємо громадян долучатися до заходів, що направлені на покращення стану навколишнього природного середовища та підвищення еко-патріотизму.

Щиро сподіваємося, що всі разом ми допоможемо країні стати чистішою. Пам’ятайте, стан довкілля залежить від кожного з нас.

 

Корисні ресурси